HARMONY Sport & Relax

Je naším potěšením, přivítat Vás v HARMONY Sport & Relax clubu!

Přejeme si, aby se i pro Vás stal místem pohybu, odpočinku a přátelství, aby byl klubem Vašich snů, protože s touto ideou jsme ho budovali. Nejsme jen obyčejné fitness, ve kterém si můžete dobře zacvičit. Naším cílem je zbavit klienty bolestí a zdravotních komplikací.

K dispozici jsou pro Vás dva sály pro skupinové cvičení, fitness, kardio zóna, funkční zóna, tatami, wellness zóna a dále pak zázemí recepce s kavárničkou  prostorné šatny a sprchy.

Naši trenéři a instruktoři jsou Vám k dispozici, pomohou Vám s cestou k Vašemu cíli – zhubnout, vyrýsovat postavu, jak nabrat svalovou hmotu, jak se připravit na závody, … Naším hlavním krédem jste VY – VAŠE PŘÁNÍ A VAŠE PROBLÉMY – zbavit Vás bolestí zad, hlavy, únavy, depresí,…

Proč právě Harmony?

Moderní posilovna a wellness zóna

Nebojte se, že „tahání“ činek není pro Vás vhodné cvičení. Fitness v našem klubu je pro každého. Máme pro Vás mnohem více! Fitness, kardio zónu a funkční zónu. Naše posilovna je vybavena speciálními stroji „HumanSport“, které jsou vhodné na jakýkoliv druh tréninku. Naši osobní trenéři jsou Vám kdykoliv k dispozici. Kardio zóna s běhacími pásy, crosstrainery, stepprem, veslařským a lyžařským trenažérem,…

Stejně tak, jak důležité je cvičení, je důležitá i relaxace. A proto je Vám k dispozici sauna, parní kabina, vířivka a odpočívárna.

2 sály pro skupinová cvičení

Dále jsou Vám k dispozici 2 sály na skupinové lekce a sál s VibroPlate. Z našeho pestrého rozvrhu si vybere opravdu každý. Nabízíme Vám lekce „Body and mind“ – pomalé cvičení, které Vám pomůže např. od bolesti zad. Dále posilovací lekce a samozřejmě lekce, při kterých se zaměřujeme na redukci váhy.

Masáže a solárium

Kromě wellness zóny jsou Vám k relaxování k dispozici naši maséři s opravdu širokou nabídkou masáží – klasická, sportovní, medová, lávové kameny, masáž těhotných žen,… Načerpat energii a ohřát se, můžete v soláriu.

Máme vlastní trenéry

Naši vyškolení instruktoři a osobní trenéři jsou Vám plně k dispozici.

Pro klienta máme kompletní službu: vstupní diagnostika, sestavování jídelníčků „na míru“, osobní poradenství, pomoc na přípravu na různé druhy sportů či závodů,…

Harmony Wellness club je založen na klubovém členství. Jedině touto cestou můžeme nabídnout všem členům stabilní úroveň služeb. To se týká celého vybavení klubu, ale také personálu sestaveného z profesionálů. Vám vždy podat pomocnou ruku. Jsme pro Vás připraveni 7 dní v týdnu, 12 měsíců v roce.

Chápeme, že pravidelné platby jsou pro někoho ještě velkou neznámou a velkým závazkem. Věřte, že úroveň našeho klubu Vás přesvědčí o tom, že jste podepsáním smlouvy udělali dobrou věc. Udělali jste ten nejlepší krok v cestě za zdravím. Měsíční příspěvky Vás budou lépe motivovat k pravidelnosti. A pravidelné cvičení má ten správný vliv na Vaši kondici, zdraví a psychiku. Široká nabídka služeb Vám umožní různě měnit tréninkový plán dle momentální kondice, zdravotního stavu, nálady a volného času.

Nikdy v životě jste necvičili?

Bojíte se, že nebudete vědět jak na to? Jde začít v jakémkoliv věku!

Naše tělo je utvořeno k pohybu, ale víte sami, jak málo pohybu, oproti předešlým generacím, máme. Kolik času trávíme sezením u počítače, v autě, před televizními obrazovkami a lenošením. Naše tělo tím velice strádá. Mnohé svalové skupiny ochabují – břicho, hýždě, svaly na stehnech (které chrání kolenní kloub) a naopak jiné se zkracují. Velké svalové napětí vede k většímu pnutí a ke zhoršení stavu svalové tkáně, většímu přetěžování a spirála se roztáčí.

Ale Vy to můžete zastavit. Máte tu moc dostat své tělo do rovnováhy! Do HARMONIE.

Co naši klienti chtějí:

Chci pohyb 95%
Wellness 90%
Body Building 95%
Relaxace 80%
Skupinovky 84%

Co říkají klienti:

POSTARAJÍ SE O VÁS