Eliška Grecman

Eliška Grecman

Jóga, Kruhový trénink

Biography:

01Certifikace:

  • Power Yoga akademie
  • Tae-Bo

Specializace:

  • bojové sporty (Tae-kwon-do ITF)
  • kruhové tréninky
  • individuální lekce

Jmenuji se Eliška a můžeme se potkat při lekcích jógy, kruhách a při lekcích tak-bo. Od dětství jsem inklinovala k bojovým sportům, protože můj bratr se v dětství zhlédl v Jean – Claude van Damme a v Bruce Leem a od té doby se kromě filmů s tematikou bojových sportů a umění o nic jiného nezajímal. Tak je to dodnes, stále je aktivním trenérem bojových sportů všeho druhu. A jelikož jsem k němu jako malá sestra vzhlížela, začala jsem ve třinácti letech dělat Tak-kwon-do ITF a dělala ho bezmála šest let. Závodila jsem v přerážení desek i v boji. V roce 2002 jsem si udělala licenci na předcvičování Tae-bo a naprosto tomu propadla. Od dětství jsme byli vedeni ke sportu, proto když něco dělám, dělám to naplno. Na počátku jsem měla 15 hodin tae-bo týdně, až jsem si přetížila achillovy šlachy a pár let se s nimi léčila 🙁

Naštěstí vše dobře dopadlo, začala jsem pomalu běhat a už ne tolik náročně cvičit. K tae-bo jsem se začala věnovat kruhových tréninkům, které mě baví pro jejich mnohostrannost a možnost cvičení pro všechny věkové kategorie.

Na jógu jsem vždy pohlížela jako na něco nudného. Z přespříliš aktivních bojových a výbušných sportů do poklidné relaxační jógy, to nebylo nic pro mě. Dokud jsem nepotkala svoji mentorku Ditu Fuchsovou, která převážně cvičí Power jógu a přísahám vám, že mě po jedné hodině tak moc bolely svaly, o kterých jsem ani netušila, že je mám. A jelikož vše dělám naplno, začala jsem chodit bezmála denně na její hodiny i na hodiny hot jógy, kterou vedla. Poté jsem propadla kouzlu Bikram jógy, Aero jógy či Acro jógy.

Každý rok jezdím dvakrát, či třikrát na jógové akce se stejnými nadšenci, kde provádíme i meditace a načerpáváme síly.

V poslední době mě často potkáte u koní, protože jsem sama majitelkou těchto nádherných zvířat a věnuji se jejich tréninku denně.

Kromě zmíněných sportů ráda zahradničím, vařím, renovuji nábytek a věnuji se své práci, což je development.

Budu se těšit, že se spolu na nějaké hodině potkáme.