Masáž je starověké umění, které lidé využívali po staletí. Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou terapie. Staří Egypťané, Řekové i Římané používali masáž k uzdravování i buy capecitabine. V Indii, Číně a Japonsku je masáž nedílnou součástí léčebného systému.

Pro naše klienty máme připravenou pestrou škálu nejrůznějších masáží. Od klasické regenerační, sportovní, čínskou masáž, másaže hlavy. Ale také baňkovou masáž, masáž horkými kameny, medovou masáž, ….


V našem clubu pro Vás máme k dispozici několik masérů

Hana Hubalová
Mojí specializací je baňková masáž a komplexní masáž hlavy, kterými jsem rozšířila svoje klasické vzdělání v oblasti masáží. V roce 2001 jsem získala certifikát sportovní a rekondiční masáže v akreditované masérské škole Refit. Zde jsem pak ještě rok působila jako lektorka. Svoji praxi jsem prohloubila v hotelu Four Seasons, kde jsem se také seznámila s hloubkovou masáží, která byla u klientů hotelu velmi žádaná.
Nabídka masáží
Jitka Dupalová
Masérka pro relaxační, sportovní a rekondiční masáže, absolventka Dexter Academy. Masáže jsou vhodným doplňkem sportovní a fyzické činnosti, uvolňují od stresu. Potěšením a radostí pro maséra je nejen bezprostřední, ale i dlouhodobá úleva od únavy, bolesti a stresu masírovaného klienta.
Nabídka masáží.
Jana Bláhová
Na společně prožité chvíle s Vámi se těší zdravotní sestra a absolventka Institutu Aromaterapie a Institutu Bazální stimulace každý Pátek 16.00 hod – 22.00 hod. Možné domluvit se i na jiný den.
Nabídka masáží.
Marcela Jestřábová
Nabízím sportovní a rekondiční masáže.

Kvalifikace:

  • Sportovní a rekondiční masáž
  • Dornova metoda a Breussova masáž
  • Dynamická neuromuskulární stabilizace dle Koláře – Sportovní kurt I.
Nabídka masáží