Jana Bláhová

Jana Bláhová

Masáže

Biography:

 

Jako zdravotní sestru mě v rámci dalšího celoživotního vzdělávání sester vždy nejvíce lákala témata: syndrom vyhoření, umění relaxace a psychosomatika.
Mimo zdravotnictví to byly především kurzy, semináře a literatura společnosti pro mozkové kompatibilní vzdělávání zaměřené na účinnou alternativu k tradičním způsobům vzdělávání a výchovy založeným na poslušnosti, manipulaci a přijímání hotových řešení, především vzdělávací program Respektovat a být respektován.

Mým dalším studiem alternativních přístupů ke zdraví bylo absolvování dvouletého studia Institutu aromaterapie, kde se kromě filosofie holistických metod, botaniky a biochemie rostlinných silic a olejů vyučovaly i jemné masážní techniky, masáže dětí a kojenců, sportovní a rekondiční masáže, reflexologie, manuální lymfodrenáž a holistické (celostní) masáže.
Praktické zkušenosti jsem dále obohatila absolvováním semináře a sympozia Institutu bazální stimulace a následně jsem je uplatnila v písecké nemocnici, kde jsem s tímto zaměřením působila.
Později jsem absolvovala akreditovaný kvalifikační kurz MASÉR ve zdravotnictví, rok studia Tradiční čínské medicíny v Brně, seminář Dornovy metody a Breusovy masáže, kurz INFINITY method v Rehabilitačním ústavu v Brandýse nad Orlicí, certifikovaný kurz manuální lymfodrenáž akreditovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR a kvalifikační kurz Cvičitel Yogy 2. třídy akreditovaný MŠMT.

Získávání nových zkušeností v alternativních přístupech ke zdraví je pro mě stále velkou motivací.
Celostní masáže jsem si zvolila proto, že v nich nacházím uplatnění všeho, co jsem se do této chvíle naučila, a ještě mnohem více. Mým přáním je nabídnout své zkušenosti i radost s tím spojenou každému, koho tato nabídka zaujme.

Celková masáž 30 min.490,-
Celková masáž 45 min.590,-
Celková masáž 60 min.790,-
Celotělní masáž 120 min.1390,-

Skills:

Klasická masáž
92%
Dornova metoda
83%
Breusovy masáže
75%