Nebojte se, že „tahání“ činek není pro Vás vhodné cvičení. Fitness v našem klubu je pro každého. Máme pro Vás mnohem více!

Nemáme pro Vás připraveny pouze klasické posilovací stroje, ale také posilovací stroje nové generace – Human. Tyto stroje jsou konstruovány jako systém kladek. Může se cvičit v různých úrovních a nedílnou součástí tohoto cvičení je zapojení hlubokého stabilizačního systému – břicho, záda.

Nehledáš stroje, ale chceš cvičit s volnými vahami? Vyzkoušej naši novou funkční zónu. Čeká tě prostor přes 180 m², veslo, airbike, lana, kruhy, běžkařský trenažér, saně, volné váhy a vše co potřebuješ pro tvůj funkční trénink! NÁHLED ZDE.

 

O ČEM SNÍTE?

  • Zhubnu…
  • Budu mít krásné pevné svaly…
  • Naberu svalovou hmotu…
  • Budu mít větší objem přes hrudník
  • Chci, aby mě přestala bolet záda…

Jsme tu pro Vás!

Každý řádně zaregistrovaný nový člen dostane od našeho clubu 1. diagnostiku zdarma

Funkční diagnostika je nejvhodnějším začátkem jakéhokoliv cvičení.

Diagnostika slouží jako odrazový můstek k vytvoření Vašeho tréninkového plánu. Máte určitě své cíle, kterých chcete dosáhnout a ty jsou pro nás jedním z pilířů. Bolí Vás v kříži? Bolí Vás za krkem? Máte skoliózu? A to je ten další pilíř, kterým se naši osobní trenéři budou řídit.

Funkční diagnostika je systém poloh či cviků, který nám umožní získat základní informace o stavu pohybového aparátu. Zejména nás zajímá stav jednotlivých svalů, stupeň jejich ochabnutí či zkrácení, případné svalové disbalance a postavení dolních končetin, pánve a páteře.

 

Chcete mít instruktora pouze pro sebe?

Domluvte schůzku: Osobní trenéři

Osobního trenéra můžete využít různými způsoby:

  • osobní trénink
  • tréninkové poradenství a sestavení tr. plánu
  • výživové poradenství a sestavení jídelníčku
  • funkční diagnostika a testování

Osobní trénink

Každý Váš sen je splnitelný. Stojí za ním především Vaše odhodlání, ale i spolupráce s osobním trenérem. Naši kvalifikovaní trenéři budou dohlížet na kvalitu vašeho cvičení. Budou vás motivovat. Budou se starat o vaši sportovní výkonnost a spokojenost. Jestliže chcete bezpečně dosáhnout svých cílů, osobní trénink vřele doporučujeme.

Fitness instruktor je vám neustále k dispozici. Je tu od toho, aby Vám poradil nebo pomohl kdykoliv to budete potřebovat. Aby poradil a pomohl všem klientům, kteří se v posilovně nacházejí. Nebojte se jej zeptat na něco, co nevíte, nebo jste třeba zapomněli. Když budete potřebovat asistenci při těžším cviku, je tu pro Vás.


Sestavování jídelníčků

Pro dosažení tělesného a duševního zdraví, nestačí jen pohybová činnost. Špatně volená strava, může být příčinou spousty onemocnění a chorob.

Pravděpodobně všechny důležité informace o zdravém hubnutí dobře znáte, spoustu jste jich většinou i vyzkoušeli. My vám je pomůžeme správně využívatSestavíme vám osobní jídelníček – redukční, na nabrání svalové hmoty, na tvarování postavy, … Je třeba dát se cestou vyváženosti premarin conjugated estrogens příjmem stravy a fyzickou aktivitou zaměřenou na rozvoj celého pohybového aparátu.

Právě v otázkách výživy, je spousta nezodpovězených otázek a protikladných názorů. Co je ideální? Přesto není pochyb o tom, že na základě dnešních poznatků můžeme sestavit systém výživy, umožňující zdravý vývoj dětí a dospělých.

A co tedy máme jíst? Vyváženou a pestrou stravu!

Ptejte se svého trenéra 🙂