Martin Mikšíček

Martin Mikšíček

Biography:

IFBB MEN´S PHYSIQUE

Ahoj, jmenuji se Martin. Fitko navštěvuji od 15 let, sportům se věnuji od dětství.

K soutěžení mě trochu navedla má přítelkyně, neměl jsem nikdy touhu se ukazovat, ale pak jsem si řekl, proč to nezkusit. Na první závodní sezonu jsem se připravoval několik týdnů. Výsledkem pravidelných tréninků a předzávodní diety byla skvělá forma, větší problém jsem měl s pózováním! I přesto jsme vybojovali pár medailí. Na jaro 2016 už jsme se připravovali déle, dieta byla daleko tvrdší, a brzy se dostavily výsledky, které byly odměněny 3. místem na Mistrovství Čech a 4. místem na Mistrovství Republiky.

Nyní se připravuji na jaro 2017 s cílem atakovat vrchní část tabulky. Mimo stále se opakující dřinu ve fitku, rád vařím a moc rád jím. Někdy je časově náročnější skloubit práci, fitko, přípravu jídla dle dietního plánu, rybaření, bojové sporty, včelaření, výlety, cyklistiku, rodinné oslavy…, ale když máte motivaci a chuť posunout se ve své cestě dál, tak jsem nepoznal překážku, která by mě zastavila!

Následující rok máme s přítelkyní v plánu projít kurzem trenéra fitness a adhd drugs. Musím ještě nabrat hodně zkušeností, abych mohl předávat teorii i praxi. Nechci být jen papírový trenér.

Cheatové jídlo je babiččin borůvkový koláč, štrúdl, svíčková a guláš. Má zbraň proti soupeřům je přítelkyně Lenka, která funguje zároveň jako motivátor, sparing, výživový poradce, kritik i fotograf… na jaro 2017 se připravuje oba pod vedením našeho trenéra Fandy Stehlíka, který nás učí železo zvedat správným směrem a snaží se z nás vyždímat to nejlepší!!!