Lenka Mikšíčková

Lenka Mikšíčková

Biography:

IFBB BIKINI FITNESS PRO

Ahoj, jmenuji se Lenka a je mi 24 let. Do posilovny jsem se poprvé dostala na střední škole, kde jsem začala jako většina holek u kardia. Pochopila jsem, že tak to nikam nevede. Výsledky nebyly takové, jaké jsem chtěla. Mít pevné tělo, ale zachovat si ženské tvary, nebo spíše je vybudovat. Nabrat svaly byl můj nový cíl. Přešla jsem z pásu na železo a silové tréninky, na které teď už nedám dopustit.

Poznala jsem sparing partnera do života, ale i do posilky. Mého přítele, který se posilovně věnuje cca 15 let. Posilovna byl náš společný koníček a postupně z toho vznikla závislost, no a jak jednou člověk začne, už není nikdy spokojený. Začala jsem tedy řešit stravu a společně s dobře sestaveným tréninkem se tělo začalo měnit. Objevila jsem tak svůj životní styl.

Jednou jsem dostala nápad, že bysme s přítelem mohli zkusit závody. Svěřili jsme se s důvěrou do rukou osobního trenéra Fandy Stehlíka, který dal cvičení smysl. Věděla jsem, že to nebude žádná sranda, tvrdé tréninky a nekompromisní strava je jediná cesta. A tím jak rostla síla, rostla i chuť.

Láká mě projít si nabíráním svalů, následné diety a pozorovat, jak se tělo mění. Nyní jsou v plánu závody na jaro 2017. Bude to pro mě první zkušenost v roli závodníka. Dávám do přípravy vše, ale vím, že tento sport je běh na dlouhou trať, proto se hodlám na pódium postavit jen, když budu se svojí formou opravdu spokojená. Závody nejsou můj cíl, ale tahle cesta mě prostě baví, a to, že se někdy postavím na pódium, beru jako třešničku. Příprava mi pomáhá překonávat své možnosti a pohání mě přiblížit se ke své vysněné postavě!