Michal Balco

Michal Balco

Sportovní masáže/Maderoterapie

Biography:

Jsem celoživotně aktivní sportovec. Na začátku roku 2023 jsem absolvoval rekvalifikační kurz maséra, posléze i kurz maderoterapie a nápravy těla, působil jsem jako masér v Lázních Vráž. Nabízím své služby maséra v Harmony Sport & Relax Clubu v Písku, kde pomohu klasickou či sportovní masáží uvolnit svaly a stres nahromaděný ve Vašem těle. Pokusím se spolu s Vámi najít cestu, aby Vaše tělo pocítilo opět pohodu a rovnováhu a uvolnit tělo i mysl.

Sportovní masáže a Maderoterapie těla.

Sportovní masáže – ideální jako příprava těla k podávání výkonů, ale i jako významný prostředek k urychlení regenerace po sportovních výkonech nebo během tréninkového programu. Sportovní masáž podporuje lymfatický a krevní oběh a tím odvod odpadních látek (metabolitů, laktátu) ze svalů a zvýšení přísunu živin a kyslíku, potřebných ke správné funkci a regeneraci. Zbavte se únavy a urychlete zotavení.

Účinky sportovní masáže:

  • podpora lymfatického a cévního systému
  • zlepšení metabolismu tkání
  • zmírnění bolestí pohybového aparátu a pocitů ztuhlosti
  • uvolnění kloubů a zvýšení rozsahu pohybu v kloubech
  • celkové zlepšení výkonnosti
  • kladné ovlivnění na nervové soustavy a psychiky
  • součást prevence vzniku poranění
  • ideální doplněk k pravidelnému tělesnému cvičení a aktivitě

 

Co je Maderoterapie?  Speciální masážní technika, která napomáhá odstraňování celulitidy.

Technika zahrnuje řadu pohybů, která používáním speciálních nástrojů na svaly, tukové zásoby a nerovnosti v podkoží stimulujeme lymfatický systém těla, který odplavuje nahromaděné toxiny. Podstatou je prokrvení problémových partii, kde nefunguje látková výměna a my jí touto metodou zpět nastartujeme.

Při této masáži se dané místo prokrví a tím se urychlí látková výměna. Dochází také k jemné stimulaci lymfatického systému, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Tělo se zbaví nerovností v podkoží a tím se zmírní efekt ošklivé pomerančové kůže zvané celulitida.

Pro odstranění celulitidy je velmi důležitá stimulace lymfatického systému. Pomocí rytmických pohybů dřevěných válečků (masáž dřevem) se stimuluje tok lymfy a nastartuje se metabolismus. Díky rozproudění metabolismu a lymfatického systému se z těla vylučují toxiny a škodlivé látky, které si jinak tělo ukládá do zásob.

Sportovní masáž45 min.590,-
Sportovní masáž60 min.690,-
Celková masáž120 min.1390,-
Maderoterapie60 min.890,-

Skills: