Začni cvičit a soutěž o nové BMW X1 na víkend!

Staň se členem Harmony Wellness Clubu a soutěž o nové BMW X1 na víkend

Nový rok a nová předsevzetí! Ideální čas začít dělat něco pro sebe. A my pro Vás máme motivaci proč začít hned. Pokud uzavřete nové členství nejpozději do 31. 1. 2023 PRODLOUŽENO DO 28. 2. 2023, můžete si vybrat jednu ze 3 odměn a navíc budete automaticky zařazeni do slosování o zapůjčení nového BMW X1 od CarTec Praha na víkend ZDARMA!

Proč cvičit/relaxovat v Harmony a mít členství v našem píseckém sportovním & relaxačním centru? Během široké otevírací doby získáte neomezený vstup:

S členstvím můžete cvičit nebo relaxovat jak dlouho a jak často chcete. Klidně několikrát denně. Nemusíte si tak hlídat, kolik vám zbývá vstupů. Zkrátka čím častěji budete chodit, tím levněji! A pravidelné cvičení má ten správný vliv na Vaši kondici, zdraví a psychiku. Široká nabídka služeb Vám umožní navštěvovat klub dle momentální kondice, nálady a volného času.

Pořád váháte? Navíc si nyní při uzavření nového členství do konce ledna můžete vybrat jednu z následujících odměn:

Po celý leden platí akce na zvýhodněné zápisného do klubu za 300 Kč místo běžných 1000 Kč.

Tak na nic nečekejte, navštivte nás osobně nebo nás kontaktujte během otevírací doby ZDE.

 

SOUTĚŽ O VŮZ NA VÍKEND PLATÍ PRO NOVÉ I SOUČASNÉ ČLENY S AKTIVNÍM ČLENSTVÍM.

 Partnerem akce je CarTec Group – největší autorizovaný prodejce oblíbené značky BMW I MINI I BMW Motorrad I Rolls-Royce.

 

Aby Vám motivace se hýbat & relaxovat vydržela a nevzdali jste se hned v lednu, tak výherce budeme losovat z aktivních členů 15. 3. 2023.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým Harmony