Lenka Stehlíková

Lenka Stehlíková

O mně:

IFBB BIKINI FITNESS PRO

Ahoj, jmenuji se Lenka.

V posilovně jsem začínala jako každá mladá slečna s heslem: „ Hlavně žádný váhy, ať mi nenarostou stehna.“ Dnes se tomu směju :-). K opravdovému posilování mě přivedl můj manžel, trenér František Stehlík. Z koníčku se časem stala moje práce, která mě přivedla až do Harmony. O závodní kulturistiku jsem se začala více zajímat, když jsem dělala tréninkového sparing partnera kamarádce připravující se na soutěž. Tvrdé tréninky a přísná dieta proměnily moje tělo, a i já se stala závodníkem IFBB BIKINI.

První soutěžní sezona se vydařila. Zúčastnila jsem se kondičních soutěží, které jsou určeny pro začínající závodníky. Ze závodů jsem si kromě medailí a cen za 2., 4. a 1. místo přivezla i cenné zkušenosti. Tyto zkušenosti jsem uplatnila v další sezoně, když jsem startovala na Mistrovství Čech, kde jsem obsadila těsně 4. místo a kvalifikovala se tak na Mistrovství ČR.

Aktuálně si dávám od závodění pauzu, ale ve cvičení a jídle nepolevuji. Jakmile jednou dosáhnete vysněné postavy, nechcete se jí vzdát. Cvičení udržuje moje tělo ve formě, důležitá je kromě estetické stránky i funkčnost. Tím se řídím u svých klientů, aby se cítili spokojeně a měli pevné zdraví.

Úspěchy:

Smartlabs cup Brno 2014 – 2. místo, Golem classic Kutná Hora 2014 – 4. místo

Grand prix Ronnie Březnice 2014 – 1. místo

Mistrovství Čech 2015 – 4. místo, Mistrovství České Republiky 2015 – 5. místo