Iva Kroupová

Iva Kroupová

Fitness, FitBox

O mně:

Certifikace:
  • Instruktor fitness: osobní trenér / kruhový trénink
  • Kineziotaping + kineziotaping korekce
  • Taneční instruktor
  • Instruktor Tabaty, Total Body, Jumpingu a FitBoxu
Jsem energický člověk s pozitivním přístupem. Svou energii jsem od dětství vkládala do sportu – od aerobních tanců, až  po trojité vítězství na MČR a dvojité ME v chorvatské Poreči s postupem na MS do LA s taneční skupinou llknees v breakdance. Poté jsem natočila sólovou taneční reklamu pro Rexonu, která se vysílala před StarDance. Na základě těchto úspěchů jsem se začala věnovat profi-fotografování a natáčení videoklipů. Dále jsem se věnovala tanečním stylům street dance, hip hop, jumpstyle, step, twerk, společenské tance, pole dance, gymnastika,.. některé z nich jsem trénovala v DDM ve Strakonicích, Vodňanech a Českých Budějovicích.
Můj život nesměřoval pouze tanečním směrem. Dlouhodobě se věnuji též bojovým sportům, dříve judo, s několika vyhranými zápasy, kterých jsem se zúčastnila jako dítě, dnes již thajský box / K1.
Tyto sporty prokládám útěkem z měst do vesniček a lesů, kde se věnuji jízdě na koních a práce s nimi jako rekreační jezdec nebo jako instruktor.
Tento akční život mě nasměroval ruku v ruce na zdraví životní styl/fitness. Cvičení se věnuji několik let – pracovala jsem dříve jako fitness trenérka na Flóře, Proseku a Karlíně v Nolimits Praha.
V Českých Budějovicích jsem vystudovala pedagogiku volného času (seberealizace v rámci volného času) , která je oborem Teologické fakulty.
Ráda poznávám nové lidi a těžím z každé příležitosti a zkušenosti. Pokud máš nesplněný sen, chtěla bys zhubnout, zpevnit tělo, lepší fyzičku, potřebuješ snad jen poradit nebo nasměrovat, jak odstartovat nebo doprovázet na cestě ke tvému cíli, pak ti ráda pomohu!
Ceník osobních tréninků:
  • 1x trénink / 1. osoba – 350,-
  • 1x trénink / 2. osoby – 500,-
  • 1x trénink student – 300,-