Iva Kroupová

Iva Kroupová

Fitness, Tabata

O mně:

Certifikace:
  • Osobní trenér
  • IFAT – instruktor funkčního australského tréninku (kruhový trénink)
  • Kineziotaping + kineziotaping korekce
  • Taneční instruktor

Věnuji se a poskytuji osobní tréninky, tejpování, tréninkové, výživové a strečinkové poradenství. Též i poradenství ohledně suplementace.

Jsem energický člověk s pozitivním přístupem. Svou energii jsem od dětství vybíjela ve sportu, od aerobních tanců, stepu, společenských tanců, až po Break Dance. Poté jsem natočila v roce 2013 sólovou taneční reklamu pro Rexonu, která se vysílala před StarDance. Dále jsem se věnovala tanečním stylům street dance, hip hop, jumpstyle, twerk, pole dance, gymnastika. Některé z nich jsem trénovala v DDM ve Strakonicích, Vodňanech a Českých Budějovicích… příležitostně i v Písku a Plzni.
Můj život nešel pouze tanečním směrem. Dlouhodobě se věnuji též bojovým sportům, dříve judo, s několika úspěšnými zápasy, kterých jsem se zúčastnila jako dítě, dnes již thajský box / K1.
Tyto sporty střídám s útěkem z měst do vesnic a lesů, kde se věnuji jízdě na koních a práce s nimi jako rekreační jezdec nebo jako instruktor.
Tento akční život a zdravotní problémy mě nasměrovaly ruku v ruce na zdravý životní styl / fitness. Cvičení se věnuji několik let. V Praze jsem začínala v BBC na Vinohradské jako recepční (trochu blíže svému cíli) a poté už jako fitness trenérka na Flóře, Karlíně a příležitostně Proseku v Nolimits Praha.
V Českých Budějovicích jsem vystudovala Pedagogiku volného času (je to disciplína pedagogiky, zaměřená na výchovné a vzdělávací prostředky, napomáhající autonomnímu a smysluplnému využívání volného času dětí, dospívajících i dospělých), která je oborem Teologické fakulty.
Ráda poznávám nové lidi a těžím z každé příležitosti a zkušenosti. Pokud máš nesplněný sen, chtěla bys zhubnout, zpevnit tělo, lepší fyzičku, potřebuješ snad jen poradit nebo nasměrovat, jak odstartovat nebo doprovázet na cestě ke tvému cíli, pak ti ráda pomohu!

„Síla nepochází z fyzických možností, ale z nezlomné vůle.“