Iva Kroupová

Iva Kroupová

Fitness, Tabata

O mně:

Certifikace:
  • Instruktor fitness: osobní trenér / kruhový trénink
  • Kineziotaping + kineziotaping korekce
  • Taneční instruktor
  • Instruktor Tabaty, Total Body, Jumpingu a FitBoxu
Jsem energický člověk s pozitivním přístupem. Svou energii jsem od dětství vkládala do sportu – od aerobních tanců, až  po trojité vítězství na MČR a dvojité ME v chorvatské Poreči s postupem na MS do LA s taneční skupinou llknees v breakdance. Poté jsem natočila sólovou taneční reklamu pro Rexonu, která se vysílala před StarDance. Na základě těchto úspěchů jsem se začala věnovat profi-fotografování a natáčení videoklipů. Dále jsem se věnovala tanečním stylům street dance, hip hop, jumpstyle, step, twerk, společenské tance, pole dance, gymnastika,.. některé z nich jsem trénovala v DDM ve Strakonicích, Vodňanech a Českých Budějovicích.
Můj život nesměřoval pouze tanečním směrem. Dlouhodobě se věnuji též bojovým sportům, dříve judo, s několika vyhranými zápasy, kterých jsem se zúčastnila jako dítě, dnes již thajský box / K1.
Tyto sporty prokládám útěkem z měst do vesniček a lesů, kde se věnuji jízdě na koních a práce s nimi jako rekreační jezdec nebo jako instruktor.
Tento akční život mě nasměroval ruku v ruce na zdravý životní styl/fitness. Cvičení se věnuji několik let – pracovala jsem dříve jako fitness trenérka na Flóře, Proseku a Karlíně v Nolimits Praha.
V Českých Budějovicích jsem vystudovala pedagogiku volného času (seberealizace v rámci volného času) , která je oborem Teologické fakulty.
Ráda poznávám nové lidi a těžím z každé příležitosti a zkušenosti. Pokud máš nesplněný sen, chtěla bys zhubnout, zpevnit tělo, lepší fyzičku, potřebuješ snad jen poradit nebo nasměrovat, jak odstartovat nebo doprovázet na cestě ke tvému cíli, pak ti ráda pomohu!