NÁVRAT K RUTINĚ

Také jste po dlouhé době vypadli z režimu? Nevíte jak se vrátit zpět do zajetých kolejí? Nechce se Vám začínat od začátku a plánování vás stresuje?

David Belšan si pro Vás připravil malé povídání, nebo chcete-li návod, jak by návrat k rutině mohl být snazší.

Po dlouhé pauze bývá opravdu náročné se přimět k návratu k určité rutině i když si moc dobře uvědomujeme, že nám dělá dobře a je pro nás přínosná. Proto jsem si pro Vás připravil pár tipů, které by Vám měli tento návrat ulehčit.

Nastavte si pravidelný režim – Pro někoho to může být přesný den a čas, kdy půjde cvičit. Pro někoho zařazení snídaně, pro dalšího pravidelný spánek.

Vytvořte si „buzer“ deník – Tabulku kam si napíšete všechny povinnosti / aktivity, které potřebujete splnit. Nevadí, že se Vám nepodaří hned první den splnit vše, ale neklesejte na mysli a snažte se, vždyť jde hlavně o Vás.

Stanovte si odměnu – pokud splníte vše, co jste si naplánovali odměňte se za to. Dopřejte si saunu, masáž nebo dobré jídlo.

Všeho s mírou – pokud si vytváříte nějaký žebříček, který chcete zdolat, začněte s menšími cíli, které pak navyšujte, tím podpoříte i vaší motivaci. Pokud si toho naložíte na svá bedra hodně, bude vás to spíše stresovat a o motivaci brzy přijdete.

Relaxujte – Určité životní změny bývají psychicky náročné, proto je důležité pravidelně relaxovat. Horká vana, sauna, kniha, posezení s příteli, hudba, meditace. Cokoliv Vám sníží stres a zlepší náladu.

Přijďte si k nám zacvičit i přes léto, uvolnit se v sauně či relaxovat při opalování v soláriu! 🙂

Těšíme se na Vás