Miloš Tošič

Miloš Tošič

Fitness

O mně:

Certifikace:

  • fitness instruktor a osobní trenér

Sportu se věnuji již od malička. Od 3 do 12 let jsem se věnoval závodnímu lyžování. Spoustu volného času jsem strávil ježděním na kole a plaváním. Vyzkoušel jsem také sportovní střelbu či bojové umění (konkrétně Aikido). Ačkoliv mě většina těchto sportů bavila pravou vášeň jsem objevil až ke konci základní školy v 9. třídě. Tehdy poprvé jsem „přičichnul k vůni železa“, a když jsem se v 18 letech rozhodl řešit i svůj způsob stravování, propadl jsem tomuto životnímu stylu a touze po dosažení „dokonalého a zdravého těla“ úplně.

Rád poznávám nové lidi, nové jazyky, země a kultury a miluji cestování. V současnosti studuji Německý jazyk na filozofické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Ve volném čase rád čtu, učím se nový jazyk, plavu či zkoumám a studuji různé tréninkové a stravovací principy, které by mohly následně mně i mým klientům přinést lepší výsledky.

Ceník:

Chcete se zbavit přebytečných kilogramů a zpevnit postavu či nabrat svalovou hmotu a zesílit? Ať už jedno či druhé, rád Vám s dosažením vašeho vysněného cíle pomohu.

  • konzultace jídelníčku a suplementace
  • sestavování tréninkových plánů „na míru“
  • osobní a profesionální přístup

Osobní trénink (60 min) 350,-/1 osoba…500,-/2 osoby

Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám.-Konfucius