Ivana Hrušková

Ivana Hrušková

Fitness, Alpining

O mně:

Certifikace:

  • fitness instruktor

Sport je mým velkým koníčkem již od úplného dětství. Už ve věku pouhých 3 let jsem se začala učit plavat, lyžovat a hrát tenis. V 6 letech jsem se začala věnovat baletu s gymnastikou, které jsem po roce vyměnila za akčnější aerobik. Ve třetí třídě základní školy jsem objevila kouzlo v míčových týmových sportech a začala se věnovat závodně házené, ke které jsem si o dva roky později přidala také závodní volejbal. Jak je známo, házená je krásný, ale na klouby velmi tvrdý sport a bohužel často spojována s mnoha zraněními. Ovšem láska a tvrdá dřina v tomto kolektivním sportu se mě držela dlouhou dobu. Po konci páté třídy základní školy jsem zdárně složila přijímací zkoušky na osmileté gymnázium a díky tomu jsem ve svých 14 letech našla týmový sport s názvem ultimate frisbee. V tomto mladém a neustále se rozrůstajícím sportu jsem měla rychlý progress a již po roce trénování jsem se dostala do české reprezentace. Během středoškolského studia se mi začaly tréninky křížit a já musela od házené opustit, neboť být součástí reprezentačního týmu mělo své kouzlo samo o sobě. Každopádně pouhé, pravidelné tréninky tenisu a ultimate frisbee mi byly málo, a tak jsem objevila skvělého kondičního pomocníka a tím bylo právě fitness. Dodnes pravidelně cvičím a na to, abych si své osobní zkušenosti ve sportovním odvětví vylepšila, jsem si udělala osobní kurz fitness instruktora od akademie ronnie.cz.

Momentálně jsme studentem mediálních studií se zaměřením na sportovní odvětví. Ve svém volném čase ráda jezdím na koni, kole či in-linech, chodím běhat a plavat, hraji frisbee nebo tenis a v zimě snowboarduji. Pokud už mi nezbývá dostatek energie na jakoukoliv sportovní činnost, ráda čtu, dozvídám se nové věci ze světa fitness, kulturistiky a sportu vůbec, poslouchám hudbu, cestuji, poznávám nové lidi, kultury a učím se cizí jazyky. Mluvím plynule anglicky, německy a španělsky.
Jak se dá poznat z mého článečku, sport je, a navždy bude neodmyslitelnou součástí mého života. Je to skvělý prostředník k získání jiného pohledu na zdravý životní styl a jedinečný lék na odreagování.

Ceník osobních tréninků:
Chcete zhubnout, zpevnit tělo, poradit s cvičením jednotlivých svalových partií ve fitness či prokonzultovat skladbu jídelníčku? Neváhejte se na mne obrátit, ráda Vám poradím a pomohu!!

  • Osobní trénink (60 min)….350,-Kč/1 osoba   500,-Kč/2 osoby
  • Osobní trénink student (60 min)….300,-Kč/1 osoba

„S bolestí přichází síla“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dovednosti:

Alpining
80%
Bosu+Vibro
80%
Jumping
80%
X