Sdílej progress a namícháme ti protein zdarma

Milí klienti, jak jistě víte proteiny jsou pro naše tělo, obzvláště při fyzickém výkonu velice důležité.

Proteiny neboli bílkoviny jsou základní makroživinou a stavebním složkou každého těla. Narozdíl od tuků se ale v těle neukládají a proto je nutné je doplňovat. Díky optimálnímu příjmu bílkovin si udržujeme svalovou hmotu a budujeme tak svaly.

Bílkoviny by měli tvořit 20 – 30 % našeho denního energetického příjmu.

Udělali jste kus práce na své proměně? Podařilo se vám zhubnout?
Nebojte se ukázat! 🙂
Sdílejte svůj progress na Instagramu, označte Harmony Wellness Club a my vám namícháme protein ZDARMA.

Vybrat si můžete z naší nabídky proteinů:

Oblíbený produkt Nutrend Hydro Whey obsahuje 80% kvalitní bílkoviny a nulové množství cukrů s výjimkou přirozeně se vyskytujících v přísadách. Skvělou, plnou chuť mu dodává pouze stévie a sukralóza.

Hlavní surovinu unikátního produktu Hydro Whey představuje právě hydrolyzovaný izolát nativní syrovátkové bílkoviny, kterým je značkový Hydrovon™ od společnosti Glanbia. Ten díky šetrné hydrolýze neztrácí na své biologické hodnotě a vyniká skvělým aminokyselinovým spektrem. Ve srovnání s většinou ostatních syrovátkových proteinů na trhu má dle tabulek WHO vyšší aminokyselinové skóre.
Ideální pro:
– silové sportovce vyžadující zvýšený příjem kvalitních bílkovin
– všechny sportovce, kteří nejsou schopni přijmout dostatečné množství bílkovin v běžné stravě

Smartlabs Hydro Traditional

Unikátní proteinový přípravek. Jedná se o enzymaticky štěpený hydrolyzovaný syrovátkový proteinový koncentrát s vysokým zdrojem kvalitních peptidů, jehož výjimečnost spočívá zejména v rychlé vstřebatelnosti. Důvodem je vysoký obsah peptidů získaných enzymatickou hydrolýzou syrovátkové bílkoviny. Krátké peptidy (mol. hmotnost pod 1000 Daltonů) tvoří víc jak 80% bílkoviny. Stupeň hydrolýzy je 32. Vysoký podíl krátkých peptidů zabezpečí lepší absorpci a udržení bílkovin oproti nehydrolyzovanému proteinu. Vstřebávání krátkých peptidů je dokonce rychlejší než přenos samotných aminokyselin (díky specifickému transportu), živiny se tak dostanou do těla rychleji než z běžných zdrojů proteinu.

Prom-IN Hydro Optimal Whey – snadno vstřebatelný syrovátkový protein vynikající chuti

Hydro Optimal Wheyje absolutní špička mezi proteiny. Jedná se o 100 % čistý syrovátkový protein, upravený enzymatickou hydrolýzou k zajištění maximální vstřebatelnosti a efektivity.

Enzymatická hydrolýza je nejvyšší stupeň zpracování syrovátkového proteinu, při níž dochází k enzymatickému naštěpe

ní (“předtrávení”) dlouhých řetězců syrovátkových proteinů na peptidy. Ty jsou pro lidský organismus lépe stravitelné a mají prokazatelný vliv na zvýšení proteosyntézy. V Optimal Hydro Whey jsou peptidy rozloženy v optimálním molekulárním hmotnostním profilu od méně než 500 daltonů, až po více jak 10000 daltonů. Téměř polovina je tvořena peptidy s molekulární hmotností pod 5000 daltonů. Tento hmotnostní profil zajišťuje optimální uvolňování aminokyselin do krve. Díky svým výjimečným vlastnostem Optimal Hydro Whey maximalizuje nárůst svalové hmoty a síly.

Amix Whey Pure FUSION je vysoce kvalitní protein s delikátní plnou chutí a bez aspartamu obsahuje 75% čistých bílkovin, určený pro profesionální sportovce.
Bílkoviny jsou sestaveny ze za studena vyrobeného syrovátkového koncentrátu (WPC), syrovátkového izolátu (WPI) vyrobeného metodou CFM – Cross-Flow Microfiltration.

Aminostar 100% Pure Whey Star

Aminostar 100% Pure Whey Star je ideálním pomocníkem v průběhu i po náročném tréninku.
Sacharid maltodextrin po tréninku nastartuje anabolický proces a zároveň Vám 100% Pure Whey Star pomůže doplnit glykogenové zásoby a aminokyseliny. Delikátních příchutí je dosaženo použitím přírodně identických aromat a sukralózy. 100% Pure Whey Star je vhodný pro všechny sportovce i těžce pracující lidi.
– maltodextrin zásobuje tělo energií rovnoměrně a dlouhodobě
– zajišťuje rychlé zásobování svalů aminokyselinami po náročném tréninku
– pomáhá doplnit glykogenové zásoby po fyzickém výkonu
– lehce stravitelný v lahodných příchutích

100 % Whey Protein

Mimořádný produkt 100 % Whey Protein je složen z nejlepších zdrojů ultrafiltrovaného syrovátkového proteinového koncentrátu a CFM syrovátkového proteinového izolátu. Je určen nejen pro silově zaměřené sportovce kladoucí důraz na vysoký denní příjem kvalitní bílkoviny pro budování svalové hmoty, ale i pro redukční diety, případně i ketogenní diety a pro vegetariány na doplnění chybějících živin. Je bez lepku, obsahuje cca 76 % kvalitních bílkovin, každá dávka má 5 g BCAA aminokyselin. Skvěle chutná a velmi snadno se rozpouští.