Piloxing je zcela nový druh cvičení, který má na svědomí švédská tanečnice a trenérka celebrit, Viveca Jensen.

Jedná se o skloubení pilates a boxu. Málokdo by řekl, že půjde tento na první pohled tvrdý sport dohromady s něžným pilates, avšak právě o to Vevece šlo. Spojit jemnou a křehkou ženskou stránku s tou silnou, drsnou a nezávislou. Její cvičení odráží obraz ženy dnešní doby, která dokáže být samostatná, nezávislá, silná, ale stále zůstává ženou.

Piloxing spojuje výkon, rychlost a hbité pevné a přesné pohyby boxu s ohebností, koordinací a harmonií cvičení Pilates. Přidejte k tomu zábavné a sexy taneční pohyby. Toto spojení přímo dokonale tvaruje vaši postavu!

Ke cvičení se používají rukavice se závažím o váze 250g. Ačkoli se rukavice nosí na rukou, tělesná zátěž se postupně projeví v všech segmentech těla a více vyburcuje svaly, včetně hlubokého stabilizačního systému. Očekávejte nejen krásně vytvarované paže, posílení celého těla, nýbrž i zvýšený účinek cvičení na kardiovaskulární systém.

Cvičení je vhodné především pro ženy a muže mladšího a středního věku. Vzhledem k relativně velké zátěži na klouby a kardiovaskulární systém, není vhodné pro těhotné a kojící ženy, pro klienty trpící vysokým krevním tlakem a degenerativními změnami kloubů a páteře.

 

Skvělá atmosféra, hudba co Vás dostane do varu! Jste naštvaní? Vyboxujte se, zbavte se stresu!